دوشنبه , ژانویه 24 2022
enfa
خانه / آخرین خبر / پاسدار قاآنی در گفتگویی با هنیه، بر پشتیبانی از حماس تاکید کرد

پاسدار قاآنی در گفتگویی با هنیه، بر پشتیبانی از حماس تاکید کرد

در شرایطی که شاخص فلاکت در ایران به محدوده ٥٠ درصدی نزدیک شده، جمهوری اسلامی بار دیگر نسبت به تداوم حمایت‌های مالی و لجستیک خود، به گروه‌های تروریستی فلسطین اطمینان داد.

روز شنبه ٢٥ اردیبهشت، پاسدار قاآنی، فرماندە نیروی قدس سپاه پاسداران، طی یک مکالمه تلفنی با اسماعیل هنیه، رهبر گروه تروریستی حماس، بر ادامه روند سابق سیاست‌های جمهوری اسلامی در حمایت از گروه‌های غزه تاکید کرد.

خبرگزاری رسمی حماس، مواضع جمهوری اسلامی در حمایت از گروه‌های فعال در فلسطین را ستود. پاسدار قاآنی، موج‌های موشکی این گروه‌ها علیه شهرهای اسرائیل را “عملکردی بی‌نظیر و موفقیت‌آمیز” خوانده است.

جمهوری اسلامی با وجود انهدام ٩٠ درصدی موشک‌های دو گروه‌ تروریستی حماس و جهاد اسلامی و کشته‌شدن حداقل ٧٥ عضو ارشد آنها، سعی دارد این شکست را یک پیروزی جلوه دهد.

سازمان تروریستی حماس مدارس و مساجد را به مکانی برای فعالیت عناصر خود تبدیل کرده و عمدا دارایی های نظامی خود را در میان مردم غیرنظامی در نوار غزه قرار می‌دهد.

با این وجود حملات بی‌وقفه و پیشبینی‌نشده اسرائیل، باعث شده تا کشورهای منطقه بخواهند با میانجیگری و دیپلوماسی برای اعلام و تثبیت آتش‌بس تلاش کنند.

درباره admin

این موارد را چک کتید

فوری

مدیریت احیای دریاچه اورمیه به سبک رژیم ایران

اجرای طرح احیای دریاچه اورمیه به یک دانشجو سپرده شد احمد بایبوردی سرپرست مرکز تحقیقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *