دوشنبه , ژانویه 24 2022
enfa
خانه / آخرین خبر / هشدار احمدی‌نژاد خطاب بە پاسدار نجات: نظام در آستانە فروپاشی قرار دارد

هشدار احمدی‌نژاد خطاب بە پاسدار نجات: نظام در آستانە فروپاشی قرار دارد

پیش از اعلام رسمی لیست نامزدها توسط شورای نگهبان جمهوری اسلامی، ملاقاتی بین فرماندە قرارگاە ثارالـله تهران با احمدی‌نژاد انجام شده که در آن احمدی‌نژاد نسبت به فروپاشی نظام هشدار داده است.

به گزارش کانال دولت بهار، شامگاه دوشنبه ٣ خرداد، پاسدار نجات، فرمانده قرارگاه ثاراللـه با مراجعه به منزل احمدی‌نژاد، ضمن اعلام رد صلاحیت وی، خواستار سکوت و عدم دعوت از طرفداران به برگزاری اعتراضات خیابانی شده است.

پس از اعلام رد صلاحیت و درخواست سکوت از سوی پاسدار نجات، محمود احمدی‌نژاد ضمن هشدار نسبت به فروپاشی نظام اعلام کرده است که وی موضع‌گیری خواهد کرد.

احمدی‌نژاد در سخنان خود خطاب به مسئول جمهوری اسلامی در قرارگاه ثارالـله، نسبت به رویکرد مذاکراتی هشدار داده و اعلام کرده است که غرب به ترتیب اجرای انحلال سپاه، حذف شورای نگهبان و برگزاری انتخابات آزاد با نظارت خارجی را تعقیب می‌کند و بعد از آن نیز شرایط برای فروپاشی نظام و رفراندوم مهیا خواهد بود.

وی در ادامه اظهارات خود با تاکید بر عدم سکوت و ادامه اعتراضات و افشاگری‌های سابق، اعلام کرد که همچنان بر خواسته‌های پیشین خود استوار باقی می‌ماند.

محمود احمدی‌نژاد با اعلام این که انتخابات جمهوری اسلامی در سال‌های ٩٢ و ٩٦ مهندسی‌شده، بوده است از دولت کنونی نظام به عنوان فاسد و جنایتکار نام برده و مدعی شده که حذف فیزیکی وی در دستور کار آنها قرار گرفته دارد.

در ادامه صحبت‌های احمدی‌نژاد که مستقیما رو به پاسدار نقدی و سپاه پاسداران بیان شده، ضمن بیان انتقادات شخصی و گروهی، از آنها درخواست کرده تا وی را در ادامه مسیر همراهی کنند.

محمود احمدی‌نژاد نسبت به وضعیت جسمانی کنونی حمید بقایی و طردشدن اسفندیار رحیم‌مشایی رو به پاسدار نقدی گفته است که این دو فرد قربانی تصفیه‌های درونی نظام شده‌اند.

وی در پایان با چپاول‌گر نامیدن دولت کنونی جمهوری اسلامی، بر ادامه روند قبلی و پافشاری بر اعتراض و افشاگری تاکید کرده است.

درباره admin

این موارد را چک کتید

فوری

مدیریت احیای دریاچه اورمیه به سبک رژیم ایران

اجرای طرح احیای دریاچه اورمیه به یک دانشجو سپرده شد احمد بایبوردی سرپرست مرکز تحقیقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *