دوشنبه , ژانویه 24 2022
enfa
خانه / آخرین خبر / عباس لسانی به بیمارستان اعزام شد

عباس لسانی به بیمارستان اعزام شد

همبندی‌های عباس لسانی زندانی سیاسی تورک و فعال شناخته شده آذربایجانی می‌گویند: عباس لسانی صبح امروز سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ به بیمارستانی خارج از زندان اعزام شده است.
به گفته آنها، آقای لسانی در چند روز گذشته دچار درد شدید در ناحیه کمر و زانوهای خود بوده و نسخه‌های تجویزی کادر درمان بهداری زندان، تاثیری در بهبود شرایط وی نداشته است.

این زندانی سرشناس آذربایجانی که از ۲۵ دی ماه ۹۷ در شعبه دوم انقلاب تبریز با هماهنگی مقامات قضایی امنیتی این شهر ربوده شده و تحویل نیروهای امنیتی اردبیل گردیده به تحقیق سازمان عفو بین الملل طی روند دادرسی ناعادلانه و بدون توجه به دفاعیات وی و وکیلش به ۱۵ سال زندان محکوم شده است.

محرومیت از مرخصی درمانی در شرایط همه گیری کرونا در زندان اردبیل ، محرومیت از حق مرخصی در زمان فوت بستگان درجه یک ، محرومیت از ملاقات خانواده در مقاطع مختلف و ممنو‌ع المکالمه بودن در چندین دوره از زمان دستگیری تاکنون از جمله اقدامات محدود کننده‌ای بوده که مسئولین زندان در هماهنگی با مقامات امنیتی و قضایی در قبال این زندانی سیاسی تورک اتخاذ کرده‌اند.

همچنین محدودیت و ممنوعیت‌های اقتصادی برای اعضای خانواده وی نیز، اقدامات دیگری بوده که نیروهای امنیتی اردبیل در جهت فشارهای روانی بیشتر به آقای لسانی و خانواده‌اش اعمال کرده‌اند.

گفتنی است ناصر عتباتی دادستان و رئیس دادگستری پیشین استان اردبیل یکی از تصمیم گیران مهم پرونده آقای لسانی بود که هفته گذشته با انتقال به استان آذربایجان غربی به ریاست دادگستری این استان انتصاب شد.

درباره admin

این موارد را چک کتید

فوری

مدیریت احیای دریاچه اورمیه به سبک رژیم ایران

اجرای طرح احیای دریاچه اورمیه به یک دانشجو سپرده شد احمد بایبوردی سرپرست مرکز تحقیقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *