دوشنبه , ژانویه 24 2022
enfa
خانه / آخرین خبر / ده درصد از مجموع انرژی تولید رمز ارزهای جهان در ایران مصرف می‌شود

ده درصد از مجموع انرژی تولید رمز ارزهای جهان در ایران مصرف می‌شود

وزیر نیروی جمهوری اسلامی با اذعان بە اینکە میزان مصرف انرژی تولید رمزارزها در ایران بسیار بالاتر از سطح جهانی است، این میزان مصرف را ١٠ درصد از مجموع کل انرژی مصرف‌شدە در جهان اعلام کرد.

یکشنبە ٩ خرداد رضا اردکانیان در نشست علنی مجلس فرمایشی جمهوری اسلامی ضمن اذعان بە مصرف بالای انرژی برای استخراج رمزارزها، بدون اشارە بە مزارع مشترک چین و نیروی تروریستی سپاه گفت: واحدهای دارای مجوز استخراج رمزارزها تنها ٣٢٠ مگاوات مصرف دارد.

وی افزاد: زمانی که تولید رمزارز به صورت پنهانی صورت می‌گیرد مصرف انرژی بیشتر می‌شود، زیرا باید دستگاه‌های استخراج را در محلی پنهانی قرار دهند و برای خنک کردن آنها به مصرف انرژی بیشتری نیاز است.

طی سال‌های اخیر، نیروی تروریستی سپاه و نهادهای وابسته به آن برای پولشویی، دور زدن تحریم‌ها و فرار از سیستم بانکی بین‌المللی، اقدام به استخراج رمزارزها کرده‌اند.

حال که جمهوری اسلامی به بن بست اقتصادی رسیده است، نیروی تروریستی سپاه با تأسیس مزارع بیت کوین و استخراج رمزارزها و با استفاده از این حجم تراکنش مالی علاوه بر فرار از سیستم بانکی بین المللی همچنان به اقدامات تروریستی خود از جمله تأمین مالی گروه های نظامی وابسته‌اش مانند تروریست‌های حزب‌الله و حوثی‌ها ادامه می‌دهد.

درباره admin

این موارد را چک کتید

فوری

مدیریت احیای دریاچه اورمیه به سبک رژیم ایران

اجرای طرح احیای دریاچه اورمیه به یک دانشجو سپرده شد احمد بایبوردی سرپرست مرکز تحقیقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *